WPGlobus Multilingual - en to el translation catalogue (13 entries)

note: / Do not translate
en: Settings
el: Ρυθμίσεις

note: / Do not translate
en: Error while saving.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση!

note: / Do not translate
en: g:i:s a
el: H:i:s

note: / Do not translate
en: Draft saved at %s.
el: Το πρόχειρο αποθηκεύτηκε στις %s.

[ctx: word count: words or characters?]
note: / Do not translate
en: words
el: λέξεις

note: / Do not translate
en: You are customizing %s
el: Προσαρμόζετε το %s

note: / Do not translate
en: Word count: %s
el: Αριθμός λέξεων: %s

note: / Do not translate
en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
el: Τελευταία επεξεργασία από %1$s, %2$s %3$s

note: / Do not translate
en: Last edited on %1$s at %2$s
el: Τελευταία επεξεργασία %1$s %2$s

note: / Do not translate
en: Enter title here
el: Δώστε τον τίτλο εδώ

note: / Do not translate
en: Invalid taxonomy
el: Εσφαλμένη ταξινομία

note: / Do not translate
en: Select an item
el: Επιλέξτε ένα στοιχείο

note: / Do not translate
en: No items of this type were found.
el: Βρέθηκε.χωρίς στοιχεία αυτού του τύπου.
